Polytop Velox Shine i Velox Care – sposób na blask i brak water spotów? - opinia użytkownika

Marka Polytop

Firma coraz bardziej zaskakuje swoimi produktami. Ma ich sporo więc jeszcze dużo przed nami do sprawdzenia, ale póki co wszystko naprawdę bardzo dobre. W detalu może nie będzie to bardzo popularna firma, ale wiele z nich nadaje się do wyboru dla hurtowych opakowań. (https://sklep.motogo.pl/polytop-m59)

Linia Velox

Trzeba przyznać, że Polytop powoli kieruje się ze swoją oferta do zwykłego klienta wprowadzając właśnie linię Velox. Zupełnie nowa stylistyka, nowe produkty, nowe opakowania. Wszystko co firma przygotowuje staje się coraz lepsze. Okazuje się, że nowa propozycja, która została wprowadza jako produkt na water spoty nie będzie pachnąć mocno octem jak to się najczęściej działo. Tym razem mamy mocny zapach anyżu, natomiast nie czuć tam octu. Okazuje się, żę sprawdza się w praktyce również doskonale i nie chodzi tylko o zapach. Jest to zmiana, którą zaliczyć można zdecydowanie na plus.

Polytop Velox Shine

Czyli quick detailer w niemieckim wydaniu. Do tej pory marka nie miała jakieś swojego produktu, który był ściśle przeznaczony do lepszego wyglądu po myciu. Aplikacja jest wygodna, prosta, trzeba uważać wyłącznie na ciepłych miejscach, ponieważ mogą zostać jakieś miejsca ciemniejsze z racji, że produkt przyciemnia. Podzielić warto panel na mniejsze elementy. Okazuje się, że te propozycje jakie obecnie dostajemy mogą między innymi przyciemniać lakier. Tym sposobem można mówić o kolejnych zaletach tych produktów. podbijają one kropelkowanie i usuwają ślady po wycieraniu.

Polytop zdecydowanie należy do pierwszej grupy. Velox Shine, zapewnia śliskość lakier, Sonax nie. BSD przez kropelkowanie wygrywa z powłokami. Jeśli chodzi o Polytop również można mówić o ładnych kropelkach. Można go stosować na powłoki, na woski i na lakier, który nie ma żadnego zabezpieczenia. Dlatego będzie to takie rozwiązanie, które wykorzystywać można w różny sposób. Jednocześnie auto będzie dobrze zabezpieczone i ostatecznie efekty jakie uda się uzyskać będzie doskonałe.

Polytop kropelkuje oraz odpycha wodę tak jak dobry, naturalny wosk, natomiast Sonax jest bardziej jak powłoka. Więc ciężko porównać oba produkty pod tym względem. Trzeba zauważyć, że te produkty mogą się w różnorakich sposób zachowywać w trakcie pracy na aucie.

Autor

Wiktor

Redakcja finconsulting.pl