Polytop Aqua Verde kontra water spoty

Temperatury są coraz wyższe i jak powinien wiedzieć każdy doświadczony dealer samochodów, jest to spore utrudnienie dla jego działalności, konkretnie dla procesu mycia samochodów. Jeśli bowiem zabierzemy sięga to w godzinach z silnym nasłonecznieniem, czego nie da się zwykle uniknąć, na lakierze czyszczonych samochodów mogą powstać tak zwane water spoty.

Są to plamki wyschniętej wody, które zostawiła na lakierze plamy z wszystkiego, co było na niej rozpuszczone, Można i trzeba oczywiście w celu pozbycia się czegoś takiego wykonać szybki detailing po odpowiednim wytarciu pojazdu, ale nie zawsze udaje się to idealnie. Woda zdąży odparować i powstaje plama. (https://sklep.motogo.pl/polytop-m59)

Recenzja Polytop

Z pomocą przychodzi nam Polytop Aqua Verde, dzięki któremu możliwe jest poradzenie sobie z problemem. Pierwszy kontakt z produktem to nieprzyjemne doznanie zapachu octu. Jest to pewien minus, ponieważ samochód do sprzedaży nie powinien brzydko pachnieć, ale są też specjalne deironizery, które też niespecjalnie ładnie pachną. Zapach jest oczywiście wadą, ale wszystkie niedotarte, żachnięte ślady po wodzie znikają bez najmniejszych nawet problemów.

Rzeczy, które mocno weszły w lakier oraz starych śladów oczywiście usunąć się nie da. Jest to produkt powierzchniowy. Co ważne, Polytop Aqua Verde nie niszczy powłok woskowych. Samo użycie środka polega na psikaniu lakieru i przetarciu ściereczką. Można go oczywiście także stosować na szybach i efekt będzie równie znakomity.

Podsumowanie Polytop

Mówiąc ogólnie, Polytop Aqua Verde jest idealnym rozwiązaniem w sytuacjach, kiedy po myciu pozostały na samochodzie jakieś plamki, ale nie ma czasu na wykorzystanie produktów zawierających elementy ścierne, typu cleanery czy finisze. Wszystkie czyszczone nim powierzchnie są wolne od śladów po wodzie, nie zostają na nich smugi i pokrycie woskowe nie zostaje naruszone. W żaden sposób nie zmienia się też wygląd lakieru. Z czystym sumieniem można polecić go każdemu do wykorzystania w warunkach domowych, jak i najbardziej profesjonalnych.

Autor

Przemysław

Redakcja finconsulting.pl