Dlaczego jedzenie w samochodzie to zły pomysł

Od czasu pojawienia się restauracji typu drive-through w latach 30-tych XX wieku, powab wygodnego jedzenia jest mocno zakorzeniony w psychice kierowców na całym świecie. Czy wiesz jednak, że pierwsze samochodowe uchwyty na kubki pojawiły się dopiero w latach 80-tych? Od tego czasu oceniamy samochody na podstawie ich zdolności do przechowywania napojów po meczu piłki nożnej, schłodzonych przekąsek przed imprezą i nie tylko. Ale, i jest wielkie "ale", jedzenie w samochodzie może kosztować cię drogo na więcej sposobów niż tylko kieszeń na biodrze.

Czytaj także: Top korzyści z Mobile Car Detailing

Twój samochód to pułapka na żywność biohazard

Aby wszystko, co musi zmieścić się w samochodzie działa, inżynierowie ciasno upchać całą masę przedmiotów w bardzo ciasnej przestrzeni, aby zostawić - i zgadłeś - niezliczone nawet ciaśniejsze miejsca, które tylko piping hot frytki i tajne sosem nasączone plasterki pomidora wydają się pasować do.

Nie ma możliwości, aby przeciętny dorosły mógł dosięgnąć tych zbójeckich uciekinierów z posiłku. Następnym razem, kiedy zobaczysz tego uciekiniera, będzie wyłowienie jego wysuszonych i zmasakrowanych szczątków spod siedzenia samochodu wraz z bardzo potrzebną zmianą parkingową. Od uchwytów na kubki poplamionych rozlaną colą i sufitów z tkaniny umazanych lodami czekoladowymi po hamulce ręczne inkrustowane aromatami chipsów, twój samochód jest najmniej przyjaznym miejscem do jedzenia, jakie kiedykolwiek mógłbyś znaleźć.

detailing

Zapachy utrzymują się przez długi czas

Istnieje bardzo dobry powód, dla którego kuchnie i jadłodajnie mają tak wiele twardych, wypolerowanych powierzchni: są one łatwiejsze do czyszczenia i odkażania przed mnóstwem rozlanego jedzenia i bałaganu, który można napotkać.
Miękkie tkaniny natomiast zatrzymują zapachy i resztki jedzenia, tworząc nieprzyjemny smród po całym dniu, którego nie można zignorować ani uniknąć. Tak więc, choć może się wydawać, że to świetny pomysł na hamburgera o 1 w nocy, nie można tego samego powiedzieć o 8 rano, kiedy jesteś w drodze do pracy i musisz zmierzyć się z porannym smrodem jedzenia.

 

Jest bardzo dobry powód, by płakać nad rozlanym mlekiem

Dla tych, którzy nigdy nie rozlali milkshake'a lub kartonu mleka w samochodzie, czapki z głów. Rozlane mleko to jeden z najsilniejszych, najpodlejszych i najbardziej nieuchronnych zapachów, jakie kiedykolwiek zostały wprowadzone i uwolnione w objęciach tapicerki samochodowej. Większość właścicieli samochodów zgodzi się, że usunięcie plamy i czającego się zapachu gnijącego nabiału wymaga więcej niż jednej wizyty z silnym żołądkiem i jeszcze silniejszym środkiem czyszczącym. Następnym razem, gdy będziesz miał ochotę na truskawkowy koktajl mleczny na zakończenie posiłku, możesz to przemyśleć.

 

To nie jest zdrowy nawyk

Jedzenie w samochodzie może być wygodne, ale rzadko idzie w parze ze zdrowym odżywianiem. Większość restauracji drive-through oferuje szybkie i łatwe opcje ręcznych hamburgerów i smażonego kurczaka, czyli jedzenie, które można jeść bezmyślnie. Jednak bezmyślne jedzenie jest sprzeczne z regularnymi, bardziej naturalnymi nawykami żywieniowymi, więc jest mniej prawdopodobne, że uda Ci się zaspokoić głód i zamiast tego sięgniesz po kolejny kęs w następnym miejscu.

W sumie, to jest o wiele lepiej, aby wysiąść z samochodu i jeść w restauracji, delektować się posiłkiem i wyrzucić śmieci do kosza przed powrotem do samochodu.

 

Powodzenia w sprzedaży samochodu

Zalegające w ziemi jedzenie jest zmorą sprzedawców samochodów w całym kraju. Stare herbatniki, krakersy i batoniki czekoladowe mogą oprzeć się nawet najpotężniejszemu odkurzaczowi i pozostawić nieskazitelnie czysty samochód wyglądający na zmanierowany i zmęczony.
Z dziećmi najbardziej prawdopodobne winowajców do pulverise ich żywności w ich bezpośrednim otoczeniu, może być mądry, aby wyegzekwować "nie jedzenie" zasady w samochodzie, dopóki nie można zaufać im nie mash banana do se

Autor

Szymon

Redakcja finconsulting.pl