Kiedy ostatni raz Twój samochód był gruntownie czyszczony?

Nawet jeśli starasz się utrzymywać swój samochód w czystości i porządku, prawdopodobnie minęło już sporo czasu od jego gruntownego czyszczenia. W takim przypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że w Twoim samochodzie ukrywają się szkodliwe bakterie, które mogą wywoływać u Ciebie choroby.

Jeśli w ostatnim czasie nie myłeś dokładnie swojego pojazdu, nadszedł czas, aby zabrać go na profesjonalną sanityzację. W Car Care oferujemy usługi usuwania bakterii i nieprzyjemnych zapachów, aby Twój samochód wyglądał dobrze, pachniał dobrze i był wolny od szkodliwych wirusów i alergenów.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, co obejmuje nasza profesjonalna usługa sanityzacji i dowiedz się, jak zarezerwować swój samochód już dziś.

Dlaczego powinieneś poddać swój samochód sanityzacji

Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale Twój samochód jest pełen zarazków, które mogą być szkodliwe dla Twojego zdrowia. W rzeczywistości, na kierownicy znajduje się 12 razy więcej zarazków niż na desce klozetowej. Ponieważ używasz swojego samochodu do przemieszczania się między wieloma miejscami, potencjalnie przynosisz zarazki z domu, pracy, sklepów i innych miejsc, które odwiedzasz.

Istnieje szeroki zakres niezdrowych rzeczy, które mogą być obecne w Twoim samochodzie, takich jak:

  • Wirusy, które mogą powodować przeziębienia i kaszel
  • Bakterie, w tym gronkowce, bakterie E.Coli i salmonella
  • Alergeny, które mogą powodować ataki astmy
  • Sierść zwierząt domowych
  • Martwe komórki skóry

Kiedy myjesz samochód w domu lub w myjni samoobsługowej, skupiasz się na estetyce powierzchni. Prawdopodobnie bardziej skupiasz się na usunięciu brudu i zanieczyszczeń z zewnątrz pojazdu, niż na pełnym odkażeniu jego wnętrza.

Nawet jeśli dobrze radzisz sobie z czyszczeniem wnętrza samochodu, prawdopodobnie nie masz w domu odpowiednich narzędzi, aby przeprowadzić w pełni higieniczne czyszczenie. Dlatego ważne jest, aby współpracować z profesjonalną firmą zajmującą się sanityzacją.

Oprócz brudu i zarazków, możesz mieć również do czynienia z uporczywymi zapachami, które nie chcą zniknąć. Bez względu na to, czy jest to dym, zapachy zwierząt domowych, wymiocin czy moczu, często niemożliwe jest usunięcie tego typu zapachów bez profesjonalnej pomocy.

Jak działa profesjonalna sanityzacja

W Car Care używamy urządzenia do ozonowania świeżego powietrza o nazwie Purifier, aby wyeliminować nieprzyjemne zapachy, bakterie, alergeny i inne. Zamiast rozpylać środki chemiczne, które działają tylko przez kilka godzin, wykorzystujemy ochronną moc ozonu, aby zapewnić Twojemu samochodowi poważne, głębokie czyszczenie.

Sanityzacja jest ważną częścią mobilnej usługi auto detailingu Car Care, dzięki której auto detailing dociera do Ciebie. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w pracy, spotkamy się z Tobą w dogodnym terminie i przywieziemy wszystko, co niezbędne do głębokiego oczyszczenia Twojego samochodu (w tym wodę i prąd).

Jako największa w Australii sieć mobilnego detailingu samochodowego, oferujemy kilka usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb, w tym sanityzację, usuwanie zapachów, pełny detailing i odnawianie reflektorów. Z Car Care, możesz wybrać pakiet, aby stworzyć pakiet czyszczenia, który pasuje do Twoich indywidualnych potrzeb.

Autor

Wiktor

Redakcja finconsulting.pl