Różnica między Mobile Car Detailing Vs. Drive Through Car Wash.


Te dwie usługi, mimo że stosowane zamiennie, różnią się od siebie przede wszystkim tym, co ostatecznie zapewniają. Zazwyczaj, myjnia jest tylko trochę mydła i wody, aby uzyskać brud z zewnątrz pojazdu. Z drugiej strony, car detailing oferuje znacznie więcej uwagi do szczegółów i włączy zazwyczaj obejmują usługę mycia zewnętrznego, polerowania, próżni i szczegółowego czyszczenia wnętrza samochodu.


W zależności od potrzeb, można zdecydować, która usługa jest najlepsza dla Ciebie. Zawsze pamiętając, że jeśli chcesz, aby Twój samochód wygląda tak dobrze, jak nowy, trzeba będzie zdecydować się na usługi car detailing. Oto cztery zalety i wady, które należy rozważyć przy podejmowaniu decyzji o tym, czy uzyskać usługi car detailing lub myjni.

samochód

1 Mycie - wycinek detailingu.


Detailing wymaga więcej pracy niż tylko zwykłe mycie. Pełna usługa detailingowa obejmie zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną stronę pojazdu, nie pomijając żadnego centymetra. W przypadku myjni Twój pojazd będzie czysty tylko na powierzchni. Car detailing jest więcej niż głęboka skóra i będzie wyglądać tak, jakby właśnie wyszedł z salonu samochodowego.

 

2 Detailing - większe doświadczenie.


Łatwo jest dostać trochę szamponu i umyć samochód, ale nie jest to takie proste, aby go szczegółowo. Dbałość o technikę i umiejętności wymaga ogromnej ilości poświęcenia i opieki, jeśli chodzi o detailing. Doświadczenie i produkty używane będzie odgrywać rolę, jak również. Ocena czynników takich jak wiek pojazdu, czas detailingu, rodzaj zabrudzeń oraz budżet klienta potrzebny przed rozpoczęciem wymaga profesjonalistów i tylko osoby doświadczone w branży mogą udzielić rzetelnej porady w tych aspektach.

 

3 Detailing - więcej troski.


Powszechnie wiadomo, że Twój pojazd jest inwestycją, więc jest wysoce wskazane, aby znaleźć profesjonalny zespół, który ma wiedzę i praktykę. Wybierz się do specjalistów, którzy będą traktować Twój pojazd z najwyższą starannością i bezpieczeństwem.

 

Dostajesz to, za co płacisz


Koszt detailingu samochodu będzie się różnić od zwykłej myjni samochodowej. Ale wiesz co, to wszystko jest tego warte. Ekspert od car detailingu wyczyści Twój pojazd metodycznie, bez żadnych wpadek. Rezultaty będą trwać dłużej, a to będzie warte każdego centa.

Autor

Wiktor

Redakcja finconsulting.pl