Dlaczego nigdy nie wyczyścisz swojego samochodu tak dobrze jak profesjonaliści

Czy kiedykolwiek obserwowałeś mecz piłki nożnej lub oglądałeś mistrzostwa lekkoatletyczne i pomyślałeś, że mógłbyś zrobić to samo? Przecież jeśli goni cię wściekły pies, to każdy może pobić rekord świata w sprincie. I jak trudno jest rzucać piłką i zarabiać miliony dolarów, robiąc coś, co wszyscy robiliśmy w dzieciństwie?

Teraz przenieśmy tę ideę na poziom mikro. Każdy może umyć samochód. Mydlisz go, spłukujesz, polerujesz. Łatwizna! Tylko, że to nie jest takie proste. Po pierwsze, ile czasu zajmuje Ci umycie samochodu? 30 minut? Godzinę? Czy nie wolałbyś spędzić tego czasu popijając piwo i ciesząc się słońcem, podczas gdy ktoś inny wykonuje brudną robotę za Ciebie?

Może rozdajesz ten obowiązek swoim dzieciom i pozwalasz im sprzątać, podczas gdy Ty nadzorujesz. Szybkie pytanie. Ile mydła i wody kończy się na samochodzie, a ile pozostaje na twoich dzieciach? I, co myślisz oni robią z ubraniami one mogą spadać na ziemi....yep... zbierają up i używają na twój błyszczącym samochodzie.

Pomiędzy przedłużającym się myciem i prankingiem dla swoich przyjaciół, twoje dzieci prawdopodobnie marnują dużo wody i energii, kiedy myją samochód. A ponieważ nie są one szczególnie dobre w szczegółach, istnieje wiele części samochodu, które w rzeczywistości nie zostaną wyczyszczone. Powiedzmy więc jasno - płacisz swoim dzieciom za niszczenie samochodu.

Zespół ekspertów Car Care zajmuje się myciem samochodów od dłuższego czasu i jesteśmy biegli w doprowadzaniu Twojego samochodu do blasku w minimalnym czasie. Przyjedziemy gdziekolwiek jesteś, więc nie musisz jechać do nas. Wystarczy do nas zadzwonić, a następnie usiąść wygodnie i pozwolić nam zrobić to, co do nas należy.

Kiedy my detailing samochodu, my pokryć każdy cal samochodu. Będziemy nawet czyścić koła i podwozie, jeśli zamówisz pełny szczegół. A kiedy skończymy mycie, nawoskujemy i wypolerujemy Twój pojazd na połysk. Jeśli chciałbyś uzyskać jeszcze dokładniejszy efekt (lub chcesz zrobić wrażenie na odwiedzających Cię teściach), możesz skorzystać z naszej usługi przedsprzedażowej, która sprawi, że Twój samochód będzie wyglądał jak nowy.

Nasze usługi czyszczenia wnętrza są równie kompleksowe. Dostaniemy się do każdego ukrytego miejsca w Twoim samochodzie. Dywaniki, wykładziny, deska rozdzielcza, szczeliny między fotelami, wszystko. Pozbędziemy się wszelkich nieprzyjemnych zapachów i całkowicie osuszymy samochód, aby uniknąć powstawania nowych zapachów.

Jedną z rzeczy, która odróżnia domowe mycie samochodu od profesjonalnego car detailingu jest sprzęt. Posiadamy węże wysokociśnieniowe, zakrzywione dysze, maszyny do woskowania i odkurzacze samochodowe, które mogą dotrzeć do zakamarków, do których nie mają dostępu Twoje ręce i kolana. Dzięki naszym maszynom czyszczenie przebiega znacznie szybciej, a jednocześnie jest bardziej skrupulatne niż w przypadku typowej myjni.

Autor

Szymon

Redakcja finconsulting.pl